Відома українська гумористка, акторка, зірка проекту "Жіночий квартал" та одна з головних героїнь телеглядачів шоу "Одного разу під Полтавою" Тетяна Песик, яка нещодавно в мережі засвітила "вікові зморшки", продовжує радувати своїх відданих шанувальників і підминати українцям настрій вдалими.

На цей раз Тетяна пожартувала для шанувальників у соціальній мережі Instagram, тут у дівчини понад майже 480 тисяч підписників. Йшлося про те, як чоловіки поводяться з дівчатами.

Про це стало відомо завдяки новій смішній картинці в Stories Тетяни Песік у мережі Instagram.

На думку артистки, останнім часом багато подій увігнало велику кількість українців до апатії, проте необхідно зібратися і брати себе в руки, щоб не стало ще гірше. Згодні із зіркою, необхідно продовжувати боротися.

[quote author=""]"Останні події просто виснажили нас, антипатія до всього. Однак треба брати себе в руки.

Власне сам прикол полягає в тому, що двоє чоловіків розмовляють між собою під час відпочинку в барі та один одному каже: "Та я міняю жінок, як шкарпетки...". Далі йде й відповідь на таку заяву – старі чорні шкарпетки, які вже просто стоять від великої кількості вдягань та забруднень. Отак вийшло у артистки підняти настрій своїм передплатникам.

Раніше повідомлялося, дівчинку Кравець із "Жіночого кварталу" Таню Песик не впізнати під зморшками: "Умилася після вечірки".

Також, Тарас Стадницький із "VIP Тернопіль" розповів, як його образ збентежив канадських безпритульних: "За свого приймали".

Джерело