Учасник російських телевізійних інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» та «Брейн ринг», колишній одесит Анатолій Вассерман, який затято підтримує кремлівську політику,  заявив, що його родичі підтримують українську владу, бо зазомбовані. Про це повідомляють росЗМІ.

«У мене в Одесі залишилися рідний брат з сім'єю, а також багато знайомих і друзів. З початку «сво» не спілкуємося. Боюся підставити їх ... Є така вкрай малоприємна штука, як стокгольмський синдром. Чому він так називається? Вперше його виявили у кількох людей, які потрапили в процес захоплення бандитів в одному з банків Стокгольма. Злочинці не встигли втекти, утримували відвідувачів, поки йшли переговори з поліцією. Виявилося, заручники абсолютно щиро сприймали цих бандитів як своїх близьких і навіть обурювалися діями правоохоронців», – плете хармани Вассерман.

Одесит отримав громадянство Росії лише 7 років тому. Минулого року став депутатом Держдуми РФ. У вересні 2015 року Служба безпеки України почала розслідування стосовно Анатолія Вассермана за обвинуваченням у сепаратизмі та розповсюдженні матеріалів, що розпалюють національну ворожнечу. Справа була відкрита за запитом депутата від «Блоку Петра Порошенка» Олексія Гончаренка.

Рашист Вассерман хитро викрутився, розповідаючи, чому рідний брат з Одеси не спілкується з ним

Джерело