Збірна України здобула третю медаль на чемпіонаті Європи з біатлону, який триває у швейцарському Ленцергайде. Анастасія Меркушина завоювала "золото" в спринтерській гонці.

Наша біатлоністка ідеально відпрацювала на двох вогневих рубежах і була швидкою на дистанції, що в підсумку дозволило їй на 0,5 секунди випередити срібну призерку – шведку Тільду Йоганссон. "Бронзу" взяла німкеня Ванесса Гінц.

Також у спринті виступили ще чотири українки. Анна Кривонос стала 22-ю, Юлія Джима – 39-ю, Любов Кип'яченкова – 52-ю, Олена Білосюк – 55-ю

Україна виграла "золото" в жіночому спринті на чемпіонаті Європи з біатлону

"Золото" Меркушиної – третя медаль української збірної на ЧЄ-2023. Раніше Юлія Джима здобула "срібло" в жіночій індивідуальній гонці, після чого Антон Дудченко виграв "срібло" в аналогічній дисципліні у чоловіків.

55. Олена Білосюк (1+2) +2:14.8

Також сьогодні о 15:00 відбудеться чоловіча спринтерська гонка. Україну в ній представлять Антон Дудченко, Артем Прима, Денис Насико, Богдан Цимбал, Артем Тищенко і Тарас Лесюк.

Де дивитися гонки чемпіонату Європи з біатлону

На території України всі гонки чемпіонату Європи з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки можна на платформі «Київстар ТБ» на каналі Суспільне Київ.

А за промокодом TSNUA вам буде надано безкоштовний доступ на 7 днів.