Обидва міксти відбудуться в Ленцерхайме в неділю, 29 січня.

Чемпіонат Європи з біатлону в неділю, 29 січня, закриватимуть класична й одиночна змішані естафети. У збірній України визначилися з остаточним складом на обидві гонки.

Як розповідав Суспільне Спорт тренер чоловічої команди Юрай Санітра, у класичному міксті Україну мали представляти Артем Прима й Антон Дудченко. Обидва біатлоністи пропускали чоловічу гонку переслідування в суботу, 28 січня.

Україна визначила склади на змішані естафети чемпіонату Європи з біатлону: хто бігтиме в гонках

Для участі в одиночному міксті в команді обирали між Богданом Цимбалом і Артемом Тищенком. У підсумку тренерський штаб збірної зупинився на кандидатурі Цимбала, що показав найкращий результат серед українців у спринті та переслідуванні на чемпіонаті Європи.

Читайте також: Три українці у топ-25 чоловічого переслідування на Євро з біатлону, норвезький подіум: результати гонки

Як стало відомо Суспільне Спорт, визначили учасниць двох естафетних гонок і в жіночій збірній. У класичному міксті на дистанцію вийдуть Юлія Джима та новоспеченка чемпіонка Європи у спринті Анастасія Меркушина. Одиночну естафету спільно із Цимбалом бігтиме Олена Білосюк.

Обидві естафети в Ленцерхайде відбудуться в неділю, 29 січня. Класичний мікст стартуватиме об 11:30 за київським часом, початок одиночного - о 14:30.

Склад України на змішані естафети чемпіонату Європи 2023 Класична змішана естафета: Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Артем Прима, Антон Дудченко Одиночна змішана естафета: Олена Білосюк, Богдан Цимбал Що відомо Збірна України здобула три медалі чемпіонату Європи з біатлону: "золото" Анастасії Меркушиної в спринті, "срібло" Юлії Джими та Антона Дудченка в індивідуальних гонках. За підсумками шести стартів у Ленцерхайме збірна України посідає третє місце в загальному медальному заліку, який очолює команда Норвегії. Суспільне Спорт - ексклюзивний транслятор чемпіонату Європи з біатлону в Україні. Пряма трансляція недільних гонок буде доступною для перегляду за посиланням.

Джерело