Військовослужбовець Вадим Русіновський із села Ребедайлівка загинув на російсько-українській війні. Про це повідомила голова Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко.

Як розповіла Валерія Бандурко, захисник загинув на Донеччині:

"Вадим Русіновський загинув внаслідок російського обстрілу в Донецькій області".

Втрати Черкащини: військовослужбовець Вадим Русіновський загинув на війні з Росією

Громада зустріла траурний кортеж коридором шани. Рідні, друзі, бойові побратими, жителі громади, духовенство та представники влади провели загиблого військовослужбовця шанобливо.

"Поховали Героя в селі Ребедайлівка під звуки Гімну України та прощальний триразовий збройний залп", — повідомила Валерія Бандурко.

Вадим Русіновський народився в Кам`янці. Після закінчення школи проходив строкову військову службу. З часом переїхав у село Ребедайлівка, де і проживав із сім'єю. Займався спортом. Заочно здобував вищу освіту. Про це розповіли в Кам'янській громаді.

"Починаючи з 2014 року був учасником бойових дій на сході України. З початком повномасштабного вторгнення Росії став на захист рідної землі, був вірний військовій присязі, відважно йшов у бій і до останнього подиху вірив у перемогу. 19 січня Вадим Русіновський загинув", — повідомили в громаді.

Захисникові було 53 роки. В нього залишилися дружина і мама.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також "Я не хотів би, аби за мною довго і тяжко сумували, якщо мене не стане": черкащани попрощалися із захисником Загинув поблизу Соледара: на Черкащині попрощались з 25-річним командиром

Джерело