Відсьогодні, 31 січня, у Запоріжжі почали приймати заяви на отримання грошової допомоги місцевим мешканцям, чиє житло було пошкоджене або зруйноване внаслідок російських обстрілів. Щомісячно їм виплачуватимуть 10 тисяч гривень.

Про це повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв у своєму Telegram-каналі.

Аби отримати 10 тисяч гривень власник (або співвласник) житла, яке знаходиться у Запоріжжі, має подати до ЦНАПу такі документи:

У Запоріжжі розпочали реєстрацію на відшкодування за зруйноване житло заяву у довільній формі про факт руйнування або пошкодження житла; заяву для отримання допомоги; документ, який посвідчує особу; довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків; акт обстеження технічного стану житла, виданий комісією; документ, що підтверджує право власності на об’єкт нерухомого майна; нотаріально посвідчену згоду інших співвласників на отримання матеріальної допомоги (у разі відсутності співвласників під час прийняття документів); інші документи (у разі необхідності).

"У разі відсутності оригіналів документів, що підтверджують право власності, можна подати довідку з держреєстру речових прав на нерухоме майно. Її можна отримати у ЦНАП", - йдеться у повідомленні.

Адреси ЦНАПів у Запоріжжі:

Вознесенівський територіальний підрозділ — бульвар Центральний, 27; Заводський територіальний підрозділ - вул. Лізи Чайкіної, 56; Комунарський територіальний підрозділ - вул. Чумаченка, 32; Шевченківський територіальний підрозділ - просп. Моторобудівників, 34; Хортицький територіальний підрозділ - вул. Світла, 2/просп. Інженера Преображенського, 1.

Графік роботи ЦНАПів: понеділок — четвер з 8.00 до 17.00, а в п'ятницю — з 8.00 до 15:45.

Суспільне повідомляло, що на сесії Запорізької міськради депутати одноголосно підтримали програму з надання фінансової допомоги жителям Запоріжжя, житло яких було зруйновано, або стало непридатним для проживання, внаслідок ракетних обстрілів, диверсій тощо, спричинених військовою агресією РФ.

Що відомо 6 жовтня російські військові поцілили в житлові квартали Запоріжжя — багатоповерхівки та приватний сектор. В результаті обстрілу понад 40 багатоповерхових будинків і будівель, а також 11 домогосподарств приватного сектору міста були пошкоджені. Два будинки, один з яких з адресою Сталеварів, 16 — зруйновані вщент. 9 жовтня внаслідок масованої ракетної атаки армії РФ по Запоріжжю були зруйновані та пошкоджені житлові будинки Дніпровського району міста. Зокрема, ракета поцілила в під'їзд 9-поверхівки за адресою Зестафонська, 8. Його було повністю зруйновано. 40 квартир, що зазнали пошкоджень в результаті російської агресії, відремонтують до кінця року. Такі родини отримають від благодійного фонду 60 тисяч гривень на закупівлю необхідних матеріалів та ремонтних робіт. У січні мешканці зруйнованих будинків публічно звернулися до запорізької місцевої та центральної влади. За їх словами вони не отримали жодних виплат за втрачене житло та майно.

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

Джерело