"Рома" несподівано поступилася абсолютному аутсайдеру Серії А "Кремонезе" в домашньому матчі 1/4 фіналу Кубка Італії – 1:2.

Перший тайм залишився за гостями. На 28-й хвилині Сір'єль Дессер вивів "Кремонезе" вперед. На старті другої половини зустрічі римляни пропустили другий м'яч – автоголом відзначився Зекі Челік.

У компенсований до другого тайму час Андреа Белотті скоротив відставання господарів, але врятуватися від поразки підопічні Жозе Моурінью вже не змогли.

Фіаско Моурінью: "Рома" сенсаційно вилетіла з Кубка Італії від найгіршої команди Серії А (відео)

Додамо, що в Серії А "Рома" наразі посідає шосте місце. "Кремонезе" ж ще не виграв жодного матчу та замикає турнірну таблицю.

Огляд матчу

У півфіналі Кубка Італії "Кремонезе" зустрінеться з Фіорентиною. Іншого фіналіста визначатимуть "Інтер" та переможець протистояння "Ювентус" – "Лаціо" (2 лютого).

Варто зауважити, що в 1/8 фіналу Кубка Італії "Кремонезе" створив ще одну гучну сенсацію, здолавши в серії пенальті лідера Серії А "Наполі".

Фінал Кубка Італії відбудеться 24 травня. Чинним володарем трофею є "Інтер".

"Мілан" у більшості зазнав сенсаційного фіаско та вилетів з Кубка Італії (відео)

В Англії відкрили розслідування проти Мудрика через відео у TikTok: як можуть покарати українця