Кисневу станцію придбали за кошти Державного бюджету України.

На підготовчі роботи, які включали розробку проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт системи забезпечення медичним киснем зі встановленням кисневої станції в тому числі облаштування додаткових кисневих точок, спрямували 610,6 тис. грн (604,2 тис. грн – кошти бюджету Сумської міської ТГ, 6,4 тис. грн – кошти НСЗУ).

Киснева станція призначена для безперебійного видобування заданого обсягу кисню (500 л/хв) безпосередньо з навколишнього повітря та безперебійного подавання під необхідним тиском до централізованої киснево мережі закладу. Тобто може одночасно забезпечувати 50 пацієнтів з потребою 10 л/ хв.

У Сумській міській дитячій лікарні запрацювала нова киснева станція

Виходячи з ліжкового фонду, який наразі задіяний для надання медичної допомоги, наразі заклад забезпечений киснем на 130%. Тож, у разі розгортання додаткових ліжок, кисню вистачить і для них.

«Діти знаходяться у відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії, які потребують кисневої терапії, що повністю знаходяться на кисневій станції. Але якщо вона виходить з ладу, вмикаються кріоциліндри, тому ми повністю забезпечуємо киснем пацієнтів, які цього потребують», – наголосила директор КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» Вікторія Бугаєнко.

Джерело