Ідеолог Олесь Доній пояснив, що українцям варто забути про внутрішньорегіональні розбіжності і приймати один одного, пізнавати та більше подорожувати своєю же державою.

Про це він розповів у своєму блозі.

«Ми різноманітні, та водночас ми єдині. Ужгород, Чернівці, Луганськ, Ялта, Маріуполь, Одеса, Харків – це все наше. Подорожуй Україною», - підкреслює Олесь Доній.

Якби українці більше подорожували своєю країною, маси внутрішньорегіональних проблем би не було: думка експерта

Як він пояснює, Україна не є одноманітною і це треба вважати плюсом, а не мінусом, а відтак і цінувати. На думку ідеолога, українці не повинні закидати один одному за те, що вони з різних регіонів, а знайти в собі бажання побачити цього іншого українця перед собою, а також побачити інший регіон України.

«Для роботи над соборністю, тобто єднанням України, потрібно більше знати про саму Україну. Книжками, телепередачами, інтернетом такі знання цілковито не передаються», - зазначає Олесь Доній.

За словами експерта, українцям слід подорожувати своєю державою, об’їхати її від Приазов’я до Карпат, тоді й вирішиться маса внутрішньорегіональних проблем.

Доній – автор концепції «25 сходинок до суспільного щастя», яку експерти оцінюють як осучаснення ідей Григорія Сковороди, а самого Олеся Донія – як модерний аналог Григорія Сковороди.

Джерело