Новий наступ стане кошмаром Путіна: коли Росія знову спробує “взяти Київ за три дні”

Новий наступ стане кошмаром Путіна: коли Росія знову спробує “взяти Київ за три дні”

Астролог назвав дати, коли російські війська підуть у новий масштабний наступ на Україну.

У лютому буде два небезпечних періоди, коли Росія, найімовірніше, піде в новий наступ і спробує захопити Україну, в тому числі можлива чергова спроба Путіна взяти Київ. Про це в коментарі Главреду розповів астролог Влад Росс.

Перший період, за словами астролога, буде поблизу повного Місяця, який з’явиться 5 лютого.

“У перший тиждень місяця російські війська можуть почати наступ на Україну. А якщо шизофренія Путіна різко загостриться, то вони, в тому числі, підуть і з території Білорусі. Імовірність цього сценарію становить 20-30%”, – вважає Влад Росс.

Втім, за прогнозом астролога, у військ Російської Федерації дуже мало шансів дійти до тих позицій у Київській області, що у лютому-березні 2022 року, тобто до передмістя Києва.

“Шанси на це мізерні, ніякі, але у Путіна нав’язлива ідея – оточити Київ. Оскільки минулого разу російські війська все розграбували в передмістях Києва на правобережжі, то цього разу, швидше за все, вони рушать через Чернігів, щоб вийти до Києва на лівому березі Дніпра”, – зазначив Влад Росс.

Другий і найбільш небезпечний момент у сенсі наступу складеться ближче до річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну – напередодні 24 лютого, стверджує астролог. За його словами, Путін надто любить символічні дати, а тому спробує, щоб 24 лютого стало початком “великої вітчизняної війни 2.0”.

“22-25 лютого складеться дуже жорсткий аспект Марса – планети війни. Тому в річницю нападу Росії на Україну орки, їхнє 300-тисячне військо, може знову почати наступати на нашу країну”, – уточнив Влад Росс.

Перш за все, за словами астролога, російські війська будуть наступати в Донецькій області, щоб захопити її всю.

“Для Донецької області це може бути епохальний момент. Якщо погода сприятиме просуванню військ із півночі, то російські війська підуть і з території Білорусі. Путін хоче оточити Київ, а також заволодіти Рівненською АЕС. На мій погляд, імовірність повторного походу на Київ ближче до кінця лютого – 50%, на Рівненську АЕС – більше. Як би там не було, основні бої будуть у Донецькій області, адже головна мета Путіна зараз – взяти Слов’янськ і Краматорськ”, – прогнозує Влад Росс.

При цьому астролог зазначив, що в лютому навряд чи існує велика небезпека для Запорізької або Дніпропетровської областей. На цьому напрямку, за його словами, може дещо загостритися ситуація, можливі навіть окремі невеликі прориви противника, проте великого наступу російських військ там не буде.

“Більше того, в Запорізькій області, скоріше, українські війська несподіваним чином створять виграшні комбінації”, – додав Влад Росс.

Астролог упевнений, що рішення про початок нової наступальної операції Путін буде ухвалювати в останній момент

“Путін – дуже нерішуча людина. Він – Терези, а це найбільш нерішучий знак зодіаку. А в гороскопі Путіна просто скупчення планет у знаку Терезів”, – пояснив Росс.

Втім, коли б російські війська не почали новий масштабний наступ, на них чекає поразка, переконаний астролог.

“У натальній карті Путіна в лютому 2023 року Сатурн, символ повалення, поєднається з планетою його влади – Юпітером. Це свідчить про те, що в цей час буде завдано найпотужніший удар по владі господаря Кремля. По суті, лютий стане точкою відліку падіння Путіна, і саме в лютому його вертикаль влади буде зламана. Тому новий напад на Україну перетвориться на суцільний кошмар для Путіна. Адже якщо російські війська підуть у наступ, Путін точно програє, на Росію чекатиме цілковита поразка вже в березні-квітні 2023 року, а в червні, можливо, вже і Крим буде під контролем України, якщо не весь, то більша його частина”, – підсумував Влад Росс.

Нагадаємо, раніше астролог Влад Росс склав докладний гороскоп для Росії і Путіна на 2023 рік, і, за його прогнозом, знищення російських військ у цьому році прискориться вдвічі або втричі, в результаті чого труни будуть у кожному російському будинку. Також Влад Росс склав прогноз для України на 2023 рік і попередив про найнебезпечніші його періоди.

Джерело