Синоптикиня Наталка Діденко розповіла, якою буде погода в Україні у п'ятницю, 17 березня. За її словами, хоча й весна рухається вперед, зима досі не хоче віддавати свою владу. 

Згідно з прогнозом, опублікованим на фейсбук-сторінці Наталки Діденко, найближчої ночі морози становитимуть у західних областях України -1-6 градусів. На півночі очікується від 2 тепла до 2 морозу.

Наталка Діденко прогнозує, що схід, південь та значну частину центру прикриє хмарами, тому тут очікується +3+5, місцями навіть до +7 градусів. Вдень "мінуси" затихнуть, очікується +4+9 градусів, на півдні Одещини, в Криму та Приазов'ї +8+12 градусів.

Чи покине зима Україну, давши дорогу теплій весні: прогноз погоди на 17 березня

Чи покине зима Україну, давши дорогу теплій весні: прогноз погоди на 17 березня

"Дощ, ймовірно з мокрим снігом, передбачається найближчої ночі та завтра вранці в східних областях, а також місцями на Полтавщині, Черкащині та у Дніпрі з районами. Вдень практично повсюди в Україні - без опадів.", - йдеться у повідомленні.  Наталка Діденко

Стосовно погоди в столиці, У Києві 17-го березня опадів не очікується. Згідно з прогнозом, вітер - з північного заходу, залишається рвучким. Синоптикиня відзначає, що поки що в столиці буде холоднувато: вночі від 2 тепла до 2 морозу, вдень у п'ятницю до +7 градусів.

"Субота - холодна, але суха. Неділя - вже тепліша та ще й з сонцем, найкращий день із найближчих для свіжого повітря. У понеділок - аж до +11+13 градусів. У вівторок прийде дощ. Із середини наступного тижня - розкішне тепло, до +14+19 градусів!", - йдеться у повідомленні.  Наталка Діденко

Джерело