Дочка відомого українського гумориста, актора, зірки "Квартал 95" та серіалу "Одного разу під Полтавою" Юрія Ткача написала переможну пісню та заспівала її для українців. Відповідний ролик на своїй сторінці в instagram опублікувала Вікторія Ткач.

Дочка Юрія Ткача Ліза, незважаючи на зовсім юний вік, дивує безліччю талантів, яких не перерахувати на пальцях. Дівчинці явно передалися батьківські гени, адже вона вже досить творча особистість, а ще велика патріотка. 

Дочка Юрія Ткача з

Дочка Юрія Ткача з

Так, Ліза Ткач втішила українців переможною піснею, яку акапельно заспівала на задньому сидінні автомобіля. Мотив дочка гумориста запозичила у знаменитої "Ой у лузі червона калина", втім, слова та зміст вона повністю змінила. 

"Мала тут дещо написала. Сама! Готується до дня ПЕРЕМОГИ", - зазначила її мама Вікторія Ткач.

Українцям, що не дивно, дуже сподобалася пісня. 

"Просто чарівний голос, ну а пісня просто підрив мозку", "Красуня мила", "Неймовірно як вона все вірить і відчуває, шкода що наші маленькі дітки вже такі дорослі", - написали в коментарях. 

Дочка Юрія Ткача з

Також наш портал інформував,  що Євген Кошовий з "Кварталу 95" затягнув на сцену молодшу дочку: Варвару вже бачили.

Крім того, ми писали,  дружина Юрія Ткача з "Квартал 95" принизила росіян, путін може лише розкрити рота: "Хто йде робити коктейлі Молотова".

Джерело