Священики Української православної церкви Московського патріархату не перестають дивувати своїми цинічними вчинками. Протягом багатьох років вони використали Троїцький собор у Чернігові. Коли собор перейшов до ПЦУ, московські священики вирішили нагадити і вкрали звідти мощі трьох святих. Про це повідомляє Cheline TV .

Спочатку припускали, що вкрали мощі злодії. А пізніше з'ясувалося, що саме ченці УПЦ МП забрали мощі трьох святителів: Феодосія Чернігівського, преподобного Лаврентія та Філарета Гумілевського. Вони відвезли реліквії до іншого храму, де зараз служать. 

За словами завідувачки відділу музейної та науково-фондової діяльності Національного заповідника "Чернігів стародавній" Ольги Травкіної, священики за законом мали отримати дозвіл у заповідника. Адже мощі є власністю заповідника.

Ченці були обізнані з цим, але заявили, що нібито взяли мощі "для молитви і духовного поклоніння". Їм це дозволив митрополит Авросій. Тепер заповідник звернувся до військової адміністрації та до самого митрополита, щоб вони сприяли поверненню мощів до музею.

У коментарях користувачі мережі не здивувалися тому, що сталося, адже це вже не вперше, коли священики забирають із собою власність держави:

"Чекайте на кордоні. Якби могли, то й саму церкву вивезли", "Хтось здивований? Це ж представники руzzково міра. Усі їх", "Вони роблять так само як і орки, яких вони святою водою оббризкували на братовбивчу війну, вони нічим не відрізняються від них", "Московити завжди поводяться однаково, незалежно від того, у що вони одягнені, в рясу, військову форму чи кросівки. Мародери".

Джерело