Двох фігурантів справи уже випустили під заставу.

П’яні вечірки із секс-насильством: двоє фігурантів справи уже на волі

Двох фігурантів у справі “п’яних вечірок”, які запрошували в гості дівчат і чинили над ними сексуальне насильство, випустили на волю під заставу.

Про це повідомляє “Українська правда”

Київська обласна прокуратура у коментарі виданню повідомила, що Ярослав Домбровський вніс заставу, тому був звільнений з-під варти. Йому призначили заставу у розмірі 150 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (402 600 гривень).

24 березня березня суд обрав третьому фігуранту Олегу Захарову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та призначив заставу в розмірі 402 600 гривень. Зазначається, що Захаров також заплатив заставу і вже перебуває на волі.

“Прокуратура клопотала про безальтернативне тримання під вартою. Суд визначив заставу, бо стаття передбачає таку можливість. Суд також визначив другому фігуранту заставу. Вони у них однакові – 150 прожиткових мінімумів”, – зазначили у прокуратурі і додали, що готують оскарження такого рішення суду.

Таким чином за ґратами залишається лише організатор вечірок Андрій Ярина.

Нагадаємо, що в Києві компанія молодиків запрошувала дівчат на вечірку, яких потім “накачували” алкоголем та, ймовірно, підсипали снодійне з наркотичною дією. Вони доводили дівчат до стану безпорадності, змушувала виконувати непристойні дії сексуального характеру, після чого насміхалися із жертв у соцмережах.

1 лютого правоохоронці провели обшуки за місцем мешкання фігурантів у Києві та Івано-Франківській області та підтвердили причетність до злочину групи осіб.

Джерело