Росія поступово перетворюється на гігантську Північну Корею. Економіка падає, доходи населення знижуються. В усьому світі розвиваються технології, а кремль намагається закривати інформацію для своїх мешканців. У той час, росіяни продовжують любити президента росії володимира путіна і навіть не думають чинити опір режиму.

Експерт з міжнародної безпеки Тарас Жовтенко в інтерв'ю для "Радіо НВ" пояснив, чому перетворення росії на Північну Корею піде на руку Україні.

Чому перетворення росії у другу Північну Корею влаштує Україну:

Чому перетворення росії у другу Північну Корею влаштує Україну:

Експерт звернув увагу на те, що останнім часом прес-секретар президента росії дмитро пєсков натякає на те, що російській армії доведеться вийти з України. Адже щоб у кремлі не говорили, але вони чудово розуміють - їхній військовий потенціал не зрівняється з потенціалом усього Заходу.

"До виходу військ готується еліта і деякі політики з росії. У тому випадку, якщо вони побачать, що контрнаступ ЗСУ успішно просувається. Тоді вони стануть перед вибором або повний розгром на полі бою в Україні або спроба зберегти хоч залишки своєї армії. А потім вже думатимуть, як це все пояснити своєму населенню", - прогнозує Тарас Жовтенко.

Він додав, що саме такого розвитку подій і чекає на Захід. Тоді ж росія остаточно перетвориться на другу Північну Корею.

Чому перетворення росії у другу Північну Корею влаштує Україну:

"А далі вже нехай обносять себе залізною завісою або бетонною стіною. Як вони там хочуть. І перетворюються на другу Північну Корею. Країна буде повністю ізольована. Так, вона нестиме небезпеку в найближчих регіонах, але сама по собі росія практично ні на що не буде здатна. Така ситуація повністю влаштує Захід та Україну, якщо вважати, що ми станемо країною членом НАТО. Ми стаємо елементами стримування для Росії у них же кордонів", - підсумував Тарас Жовтенко.

Також повідомлялося, що  росіяни масово відмовляються йти у бій: що змінилося на передовій.

Джерело