Фристайліст Володимир Кушнір здобув срібну медаль на юніорському Чемпіонаті світу з лижної акробатики в австрійському Обертауерні. 19-річний український спортсмен поступився тільки китайцю Ван Гоченю, а бронзовим призером став американець Коннор Каррен.

Про це інформує пресслужба Міністерства молоді та спорту України.

У фіналі особистих змагань Володимир отримав за стрибок "фул-дабл фул" 90.24 бала. Для Кушніра це вже третій ЧС серед юніорів, але перша медаль на подібних турнірах.

Український фристайлист Володимир Кушнір став срібним призером ЧС із лижної акробатики

Нагадаємо, 15-річна українська фристайлістка Неллі Попович стала переможницею етапу Кубка Європи з лижної акробатики в Австрії. Спортсменка вперше піднялася на п'єдестал пошани на турнірі такого масштабу.