У селі Лисець, що на Франківщині, Ядвіга Третяк відзначила 101-й день народження.

Про це повідомляє Лисецька селищна рада.

29 березня 2023 року вітання зі 101-шою весною наша поважна та шанована Ядвіга Домініківна Третяк із селища Лисець приймала від найрідніших та найдорожчих людей, для котрих вона є взірцем, порадницею та розрадницею, – йдеться у повідомленні.

З подарунками завітав до помешкання довгожительки заступник Лисецького селищного голови Іван Говера. З нагоди 101-го Дня народження розпорядженням Лисецького селищного голови Анатолія Лущака Ядвізі Третяк переказано 5 тисяч гривень матеріальної допомоги.

Сто один рік для всесвіту – маленька крихта у просторі часу, сто один рік для людини – майже вічність. Поважна наша Ядвіго Домініківно, ваш життєвий шлях важко описати одним словом, бо були труднощі та негаразди, та, разом з цим, приємних подій було вдосталь. А відтак своїм життєвим прикладом та мудрістю Ви заслужили в Бога довголіття. Тож нехай Господь і надалі благословить Вас великими милостями та благими літами!, – додали у селищній раді.

На Франківщині жінка відзначила 101-й день народження На Франківщині жінка відзначила 101-й день народження На Франківщині жінка відзначила 101-й день народження

Джерело