У соціальній мережі з'явилася інформація, в якій можна побачити, як самі громадяни рф ставляться до українців.

Після того, як росіянам стало відомо про те, що вони ж почали бомбити Львів, повилазило дуже багато "зомбованих" орків.

Зірка

Відповідну публікацію Марія Яремчук розмістила на сторінці у своєму обліковому записі в Instagram.

Зірка

Марія Яремчук – українська співачка, колишня учасниця проекту Голос країни. Вона вирішила показати мешканцям України, якої думки про українців громадяни росії.

Дуже важливо зауважити, що навіть після вторгнення росії в Україну, понад 70% жителів рф підтримують той тероризм, який влаштував путін.

Марія Яремчук показала коментарі рабів путіна, які тільки мріють про те, щоб українська нація була знищена. Їм байдуже, кого вони вбивають, жінок чи дітей.

"Цікава буде доля Львова. Там же розсадник такий русофобський. Мене тут одна львівчанка проклинала і погрожувала смерть собаки", "За*бісь Львів під знесення, потім Польща та Японія і життя вдалося", "Оце добре галіція повинна страждати", "Хлопці, рознесіть Львів, Тернопіль та Луцьк у потерть", "О копченим салом запахло, доп*зділись", "Цих тварин – запеденців взагалі треба з землею зрівняти", "Треба частіше", - ось так пишуть про українців люди "не нацисткої" росії, яка зазомбувала своїх ж мешканців.

Зірка

Путін десятками років зомбував росіян, і, дивлячись на ці коментарі, можна зрозуміти, що вони справді справжні орки і повинні бути ізольовані від цивілізації.

Раніше ми повідомляли, що Марія Яремчук заспівала про своє горе: "Вдягнена у чорне...".

Джерело