Популярна українська артистка Камалія, яку називають найбагатшою співачкою України, і яка одружена з пакистанським мільярдером Мохаммадом Захуром, часто радує свою аудиторію яскравими публікаціями на своїй сторінці в Instagram. Так, цього разу зірка поділилася чарівним сімейним фото, з чоловіком, мамою та доньками.

Як видно, на знімку Камалія та її рідні відбиті у гарній локації, вони всі при повному параді. Співачка, її чоловік і доньки-близнючки одягнені в розкішні білі вбрання, тоді як мама артистки у темному образі. При цьому можна помітити, що співачка дуже схожа зовні на свою маму, яка, до речі, дуже молода та стильна.

Найбагатша співачка Камалія показала свою моложаву маму, як вони схожі: фото

Найбагатша співачка Камалія показала свою моложаву маму, як вони схожі: фото

Як виявилось, у мами Камалії день народження, і вона написала привітання від імені свого чоловіка Мохаммада Захура:

"Шановна Інно Петрівно, бажаю вам найщасливішого Дня народження! У цей особливий день я відчуваю неймовірну подяку за тепло, любов і підтримку, які ви надали мені з того часу, як я приєднався до вашої родини. Ваша доброта і мудрість були джерелом натхнення, і мені так пощастило, що ви є в моєму житті. Нехай цей новий рік буде сповнений радістю, сміхом та незліченними благословеннями. Я сподіваюся, що у вас буде такий чудовий день, як і ви, в оточенні любові вашої родини та друзів. Ми разом створимо чудові спогади та відсвяткуємо ще багато днів народження! З любов'ю та вдячністю, Мохаммад Захур".

Джерело