Ніколи не пробачимо. І покараємо всіх винних

Президент Володимир Зеленський наголосив, що Буча Київської області стала символом звірств російської загарбницької армії. Про це він написав у Телеграмі у річницю визволення міста.

"Буча. 33 дні окупації. Понад 1400 смертей, із них 37 дитячих. Понад 175 людей знайдено в братських могилах і камерах тортур. 9000 російських воєнних злочинів. 365 днів, як це знову вільне українське місто. Символ звірств армії країни-окупанта. Ніколи не пробачимо. Покараємо всіх винних", - написав Зеленський.

Він також опублікував відео, на якому зафільмовані злочини загарбників у місті.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський в інтерв'ю ВВС заявив, що місто Буча показало справжнє ставлення росії до України та українців.

Нагадаємо, під час окупації Бучі Київської області російські війська безжально вбивали мирних жителів

Нагадаємо, країни Заходу та Україна звинувачують у вбивстві мирного українського населення російських солдатів. Після звірств рашистів у Бучі та на Київщині країни G7 підтримали виведення росії з Ради ООН з прав людини.

росія заперечує свою участь у злочинах та називає вбивства "провокацією" українців. Розвідка Німеччини вважає, що розстріл мирних жителів були заздалегідь сплановані російською армією.

Дивіться також: Ніхто б не дійшов до Бучі, Ірпеня, і не перейшов би Чонгар, якби була арта – Віторія Сюмар

Джерело