Для масштабних навчань Рада оборони Кривого Рогу закупила страйкбольну зброю для цілої роти солдатів

Стримали наступ, посилили захист та підготовка до визволення тимчасово окупованих територій. Криворізькі військові Сил оборони навчаються вести штурмові дії як у польових умовах, так і в місті. Для масштабних тренувань Рада оборони міста закупила навчальне озброєння з розрахунку на цілу роту. Як готуються бійці – бачили кореспонденти "5 каналу".

Коли вступний інструктаж пройдений, зброя – заряджена, амуніція – на місці, тоді бійці готові до старту навчань, під час яких відточуватимуть штурмові дії. Тренування відбувається на території, максимально наближеній до реальності. Тут імітують міські бої, зачищення будівель та житлових забудов.

Підготовка штурмовиків: хто йтиме в контрнаступ на сході й півдні України – сюжет (Відео)

Поряд – спеціальний полігон з окопами та бліндажами. На ньому військові проходять практику ведення бойових дій у польових умовах та штурму укріп-районів.

Такі навчання відбуваються регулярно та дуже допомагають бійцям набути певної форми. Насамперед у межах підготовки до контрнаступу та звільнення тимчасово окупованих українських міст і селищ.

"Два місяці тому ми повернулися із зони бойових дій і всі ці два місяці ми займаємось удосконаленням навичок штурмових дій. Постійно кожного дня теорія і звичайно практика в цьому нам дуже допомагають інструктора по роботі із страйкбольною зброєю. Вона створює реальність, тобто це набагато краще ніж імітувати відкриття вогню", – розповів учасник навчань "Старшина".

Роль диверсантів на навчаннях виконували професійні страйкболісти, які влаштовували засідки та створювали різні пастки на маршруті. Для масштабних навчань Рада оборони Кривого Рогу закупила страйкбольну зброю для цілої роти солдатів.

"В основному це відпрацьовується основна тематика – штурмові дії, звільнення населених пунктів, перевірка приміщень – зачищення, звільнення приміщень, будівель різноманітних. Таке обладнання страйкбольне придбане майже на роту – може одночасно займатися рота військовослужбовців", – наголосив радник голови Ради оборони Кривого Рогу Олександр Пискун.

Вже невдовзі штурмовики вирушать у гарячі точки на Сході на півдні країни, щоби професійно вибити звідти ворога і здобути довгоочікувану перемогу.

Олександр Фефілатьєв, Кузьма Шишкін, Максим Мурашов, Кривий Ріг, "5 канал".

Дивіться також відео: ПІЛОТИ ДРОНІВ – за донат для ЗСУ: навчання добровольців у Полтаві.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

  • Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Джерело