У сербському місті Белград стартували “European Open School Combat Games-2023”. Серед учасників є сумські борці, як розповів Суспільному начальник Сумського обласного відділення Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Владислав Маслов.

“Спортсмени області увійшли до складу збірної команди України для участі у Європейських іграх єдиноборств серед учнів. Сумчани представлять нашу країну у дзюдо, самбо, тхеквондо (ВТФ) та греко-римській боротьбі”, - зазначив Владислав Маслов.

30 травня сумські дзюдоїсти посіли два п’ятих місця. Поступились у півфіналах та програли “бронзові” поєдинки Арсеній Карпенко (вагова категорія до 42 кг) та Поліна Глушко (вагова категорія до 44 кг).

Борці Сумщини стартували на змаганнях у Сербії

Конотопчани Тимофій Химиця посів друге місце у змаганнях з греко-римської боротьби та здобув “срібну” медаль у ваговій категорії до 85 кг.