Усі матчі чвертьфіналу та усього плей-оф будуть показані наживо на Суспільне Спорт.

В Аргентині продовжується чемпіонат світу з футболу серед збірних до 20 років. На турнірі завершився перший раунд плей-оф, який визначив чвертьфіналістів змагань.

Учасниками 1/8 фіналу ЧС-2023 U20 стали 16 збірних: по дві найкращі з шести квартетів та чотири команди, що посіли третє місце.

Виліт господарів турніру та

Однією з двох збірних, що виграла усі матчі на стадії групового етапу, стала Аргентина. Однак господарі змагань вибули одразу в першому раунді плей-оф. На стадії 1/8 фіналу аргентинці зустрілися з нігерійцями, які вийшли з групи за додатковими показниками.

Команда Хав'єра Маскерано не змогла забити Нігерії бодай один гол, а сама пропустила двічі: Нігерія відзначилась у другому таймі на 61-й та 90+4-й хвинилах. Відтак, домашня збірна та найуспішніша команда в історії чемпіонату світу U20 вибула зі змагань.

Натомість Бразилія, яка здобула на один титул чемпіонату світу серед збірних до 20 років менше, свій поєдинок 1/8 фіналу проти Тунісу виграла і отримала шанс наздогнати Аргентину за кількістю трофеїв на цьому рівні.

До чвертьфіналу змагань вийшла й інша збірна, що на груповому етапі не програла жодної зустрічі – США (розгромна перемога над Новою Зеландією з рахунком 4:0). Американські футболісти доєдналися у чвертьфіналі до Італії, яка виграла "європейське дербі" у Англії.

Також до чвертьфіналу пройшли збірні Ізраїлю, Колумбії, Уругваю та Республіки Корея.

Суспільне Спорт – ексклюзивний транслятор плей-оф чемпіонату світу U20 серед хлопців в Україні. Дивіться усі матчі плей-оф наживо тут . Результати 1/8 фіналу ЧС-2023 U20 з футболу США – Нова Зеландія - 4:0 Узбекистан – Ізраїль - 0:1 Бразилія – Туніс - 4:1 Колумбія – Словаччина - 5:1 Англія – Італія - 1:2 Аргентина – Нігерія - 0:2 Гамбія – Уругвай - 0:1 Еквадор – Республіка Корея 2:3

Матчі 1/4 фіналу розпочнуться уже в суботу, 3 червня. А півфінали – у четвер, 8 червня. Фінальні матчі – у неділю, 11 червня.

Чвертьфінали ЧС-2023 U20 з футболу Ізраїль – Бразилія (3 червня, субота, 20:30) Колумбія – Італія (4 червня, неділя, 00:00) Республіка Корея – Нігерія (4 червня, неділя, 20:30) США – Уругвай (5 червня, понеділок, 00:00) Що відомо про чемпіонат світу U20 ЧС-2023 – 23-й розіграш в історії турніру серед збірних до 20 років. Востаннє турнір проводився у 2019 році, після чого скасовувався через пандемію Covid-19. Наразі чинним чемпіоном турніру є збірна України, яка виграла змагання у 2019 році. Найуспішнішою командою чемпіонату світу U20 є збірна Аргентини, яка вигравала першість шість разів. Друга за цим показником – Бразилія (п'ять перемог).