Вінничанка Марина Чорна виборола срібну та бронзову нагороди на Кубку світу з марафону веслування на байдарках і каное, повідомляють у Telegram-каналі ОВА. Проходять змагання в болгарському місті Русе.

Учасники змагаються у марафоні на короткі та стандартні дистанції серед чоловіків і жінок.

Марина Чорна — вихованка КЗ ВО ДЮСШ імені Юлії Рябчинської. Збірній України дівчина принесла дві медалі Кубку Світу: бронзу на дистанції 3,4 км та срібну на дистанції 16 км. До змагань веслувальницю тренували Ганна Балабанова та Роман Копистинський.

Вінничанка виборола срібну та бронзову нагороди на Кубку світу з марафону веслування на байдарках і каное

Загалом команда України зайняла перше місце в загальному медальному заліку, виборовши 14 медалей Кубку світу (6 золотих, 6 срібних та 2 бронзові).