Фари нового автомобіля завжди блискучі, прозорі та яскраві, але з часом плафон, що покриває лінзу, може вицвітати, ставати каламутним та жовтіти, що впливає не тільки на їх зовнішній вигляд а й на функціональність.

Швидше за все змінюють свій зовнішній вигляд фари із полікарбонату, який, хоча є міцним та легким матеріалом, вимагає ретельнішого догляду порівняно зі склом.

Завдяки цьому копійчаному засобу ваші фари будуть прозорими як сльоза

Завдяки цьому копійчаному засобу ваші фари будуть прозорими як сльоза

Найпростішим способом привести ваші фарі до належного вигляду буде відвезти машину на СТО, де її приведуть до ладу, використовуючи дорогі поліролі, проте відполірувати їх можна не звертаючись до автомайстрів і не витрачаючи багато грошей.

Щоб повернути фарам чистоту, на їх поверхню потрібно нанести звичайнісіньку зубну пасту. Пасту потрібно нанести достатньо щедрим шаром та зачекати 5 хвилин.

Завдяки цьому копійчаному засобу ваші фари будуть прозорими як сльоза

Після цього потрібно відполірувати поверхню фари шматком ганчірки. Залишки засобу необхідно змити і, як останній штрих, знову протерти скло, вже насухо.

У результаті лампи під склом позбавляться каламутності і набудуть чистоти та прозорості, що додасть "плюсик" до безпеки водіння в темний час доби.

Раніше повідомлялося, що спливли скандальні рішення судді, який п'яним збив нацгвардійця: намагався звинуватити вигаданого водія.

Також, у Києві п'яний суддя на "Лексусі" на смерть збив 23-річного нацгвардійця: деталі ДТП на блокпості.

Джерело