Політичний та громадський діяч Дмитро Співак звернув увагу на те, що «Епіцентр» став учасником держпрограми «єВідновлення».

«Сюр. У 2020 році Епіцентр продавав маски та антисептики, які нам передав Китай як гуманітарку. Після 24 лютого той самий Епіцентр торгував брониками. До речі, покарання ніхто так і не поніс (Герегі, звичайно, теж). Сьогодні Епіцентр став учасником держпрограми "єВідновлення". Втім, нічого дивного», - написав Дмитро Співак.

Про це він написав у себе в Телеграм-каналі Правда Дмитра Співака.

Дмитро Співак про участь «Епіцентру» у держпрограмі «є Відновлення»:

Дмитро Співак про участь «Епіцентру» у держпрограмі «є Відновлення»:

Нагадаємо, 17 травня 2022 року волонтерська організація «Львівський оборонний кластер» (ЛОК) звинуватила мережу гіпермаркетів у продажу гуманітарної допомоги, яку ЛОК безкоштовно надає військовим. На опублікованому організацією фото видно, як у магазині Intersport (спортивні магазини, що входять до мережі «Епіцентр»), продаються бронежилети по 12 500 грн. Волонтери звернулися до СБУ.

"Колектив Львівського Оборонного Кластера вважає продаж наших плитоносок не просто шахрайством. Під час війни будь-яка торгівля гуманітарною допомогою, особливо призначеною для захисту наших військових, є актом Державної Зради!" - Заявили в ЛОК.

Оборонний кластер не продає бронежилети. Їх виготовляють на пожертвування і передають армії на безоплатній основі.

Згідно з повідомленням СБУ, бронежилети, які продавалися в «Епіцентрі», мали бути передані на військові потреби через Черкаську обласну військову адміністрацію. «Проте причетні чиновники намагалися продати бронежилети через афілійовані комерційні структури та мережу супермаркетів», – зазначили у СБУ .

Дмитро Співак про участь «Епіцентру» у держпрограмі «є Відновлення»:

Джерело