В Apple представили гарнітуру доповненої реальності Vision Pro за $3 499

Джерело: презентація Apple

Стартувала літня конференція WWDC від Apple, де компанія зокрема представила гарнітуру віртуальної та доповненої реальності, що віщує “початок нового покоління персональних технологій”.

Генеральний директор Apple Тім Кук під час презентації зазначив, що надягнувши гарнітуру можна побачити віртуальні світи на екрані високої роздільної здатності. Варто лише натиснути кнопку, і зовнішні камери змішаються з реальним світом навколо вас. Водночас зовнішній екран навіть дозволяє іншим людям дивитися вам в очі.

За дизайном гарнітура нагадує гірськолижні окуляри.

У дисплеї використовується 23 мільйони пікселів.

Система ідентифікація користувача Optic ID зчитує показники з очей, надаючи доступ до пристрою, у компанії запевняють — розрізняє навіть близнюків.

Окуляри оснащені вбудованими динаміками за допомогою Spatial Audio для звуку 3D. Працює на процесорах R1 та M2.

Заряджається Vision Pro магнітною зарядкою. Має зовнішній акумулятор. Автономності вистачить на 2 години.

Для керування використовуються очі, жести та голос. Для фізичного управління є також коліщатко Digital Crown з Apple Watch.

В Apple представили гарнітуру доповненої реальності Vision Pro за $3 499

Джерело: Apple

Ціна нового гаджета — $3 499. Водночас придбати його буде можна не раніше ніж на початку 2024 року.

  • 23 січня цього року компанія Apple посилила безпеку iOS, випустивши оновлення програмного забезпечення 16.3. Вперше користувачі iOS можуть використовувати фізичні ключі безпеки для двофакторної аутентифікації (2FA) свого Apple ID. Цей новий захід, оголошений компанією ще минулого року, додає рівень захисту для тих, хто зіштовхується з незвичайними загрозами безпеці – медійних осіб, журналістів та державних службовців.
  • У новій бета-версії операційної системи Apple iOS 16.4 з’явились оновлення для української клавіатури.
  • Компанія Apple має намір випускати власні дисплеї в мобільних пристроях вже у 2024 році. Компанія прагне зменшити залежність від технологічних конкурентів – Samsung і LG.
  • Компанія Apple працює над оснащенням сенсорними екранами своїх ноутбуків MacBook. Випуск першого Mac із сенсорним екраном може відбутися у 2025 році.

Джерело