У Полтавській громаді оголосили конкурс на встановлення споруди для зберігання велосипедів. Можуть виграти ОСББ або ЖБК. Що таке велобокс та для чого він

Велобокс ― це спеціальна споруда для зберігання велосипедів, яку розмістять біля будинку у Полтавській громаді. Виготовлення профінансує громадська організація "Центр розвитку та співпраці громад", розповів Суспільному її керівник Роман Широких. А роботи зі встановлення має оплатити переможець конкурсу.

"Велобокс розрахований, щоб короткостроково та довгостроково зберігати велосипеди, з можливістю зберігати навіть узимку. Він буде вироблений з антивандальних матеріалів. Велобокс замикається на замки. Ми запустили пілотний проєкт щодо встановлення боксів. Якщо ми побачимо, що є запит, то будемо прагнути до того, щоб за рахунок грантових коштів можна було масштабувати конкурс. Але в цьому році переможцем буде одне ОСББ", ― каже Роман Широких.

За його словами, споруда розрахована на 12 велосипедів, вона може мотивувати людей користуватися цим транспортом, адже вирішує питання з розміщенням та зберіганням.

Умови конкурсу для ОСББ та ЖБК зі встановлення вело боксу

Як розповів Роман Широких, для участі у конкурсі представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів мають заповнити спеціальну онлайн-форму. Зробити це можна за посиланням до 30 вересня. Після цього мають обрати переможця.

У Полтавській ТГ для ОСББ можуть встановити велобокс: що це та які умови конкурсу "Головна умова ― земельна ділянка має бути або в користуванні постійному, або з правом власності, тому що ми цей велобокс у кінці жовтня передамо на баланс ОСББ", ― розповів керівник громадської організації.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Джерело