Скейтпарк у полтавському мікрорайоні Левада, який планували облаштувати влітку, досі без конструкцій. Нині на місці є лише майданчик для фігур. Передати їх в розпорядження управління ЖКГ погодили під час сесії міськради. Коли у Полтаві облаштують скейтпарк

Створення скейтпарку – це частина реконструкції бульвару Богдана Хмельницького. На облаштування майданчика передбачено майже 1,5 мільйона гривень з бюджету громади. Самі ж конструкції для скейтпарку придбали 2020-го року за 680 тисяч гривень. Про це Суспільному розповів заступник голови Полтавської міської ради Володимир Чередниченко.

Конструкції спочатку планували поставити у міському парку "Перемога", а згодом облаштовувати скейтпарк вирішили на бульварі Богдана Хмельницького. Полтавка Дарина Назаренко Суспільному розповіла:

"Було б дуже круто, якби тут з’явився скейтмайданчик, бо я їжджу зараз на скейтмайданчик в інше місце у Полтаві. Тут би було зручніше".

Скейтпарк на Леваді у Полтаві досі не облаштували: що говорять люди та влада

Рішення про передачу елементів для облаштування скейтпарку від управління парку "Перемога" до житлово-комунального господарства ухвалили на сесії міської ради 15 вересня. Секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова Суспільному повідомила:

"Краще так, аніж фігури ще чергові пів року або більше пролежать і просто пробудуть, а ми не розумітимемо, чи буде у нас можливість у наступному сезоні виділити бюджет на покриття для цих фігур чи ні, то краще нехай дітвора насолоджується".

Як повідомив Суспільному заступник голови Полтавської міської ради Володимир Чередниченко, облаштовувати скейтпарк почнуть після завершення оформлення документів. Коли саме це буде, поки невідомо. Виконати роботи планують до кінця 2023-го року.

Як нині виглядає територія скейтпарку у Полтаві

На бульварі Богдана Хмельницького у Полтаві нині створений лише майданчик під скейтпарк. Це забетонована площа без жодних фігур. Неподалік проживає полтавка Софія Войлова. Суспільному дівчина розповіла:

"Думаю, це буде дуже круто, тому що, напевно, багато дітей хочуть (у скейтпарку – ред.) кататися, а особливо ― тут (біля школи – ред.). Вийшли зі школи, покаталися, і знову на уроки".

Майданчик зробили на початку літа 2023-го. У червні заступник голови Полтавської міськради Валерій Пархоменко Суспільному повідомляв, що орієнтовно за місяць мають виконати роботи з облаштування. Проте станом на вересень на місці досі немає конструкцій для скейтпарку.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Джерело