Український стрибун на лижах з трампліна Євген Марусяк посів сьоме місце на етапі літнього Гран-Прі в румунському Ришнові. Це найкращий результат на літніх Гран-Прі в історії України.

Сезон-2022/23 Марусяк закінчив, побивши низку національних рекордів. Зокрема, 23-річний спортсмен з Івано-Франківщини встановив рекорд України за дальністю польоту (213.5 метра) та показав найкращий результат України на рівні Кубка світу: 18-е місце на етапі в Планіці.

У Ришнові відбувся третій етап літнього Гран-Прі. На першому етапі у Франції Марусяк посів 22-ге місце, а на наступних змаганнях в Польщі став 24-м.

Після першої серії змагань Марусяк сенсаційно йшов на другому місці, але в другому раунді втратив п’ять позицій та став сьомим з результатом 232.8 очка. Це найкращий результат України на літніх Гран-Прі. Ще один українець, Віталій Калініченко, посів 29-те місце.

Перемогу здобув лідер Літнього Гран-Прі Грегор Дешванден, який випередив японця Рена Нікайдо та турка Фатіха Арду Іпчіоглу (перший подіум в історії Туреччини).

Євген Марусяк показав найкращий результат в історії України на літньому Гран-Прі зі стрибків з трампліна

Джерело