Спробувала здивувати тренерів вокалом Катерина Козлова.

Дівчина вже дев'ять років живе в Польщі. Поштовхом для того, щоб співати на великій сцені, стала перемога у конкурсі краси "Королева Польщі". Там дівчина на великій сцені виконувала українську народну пісню і зрозуміла, що хоче пов'язати своє життя з музикою.

"Я вже дев'ять років проживаю у Варшаві. Я рік тому взяла участь у дуже цікавому конкурсі, який називається "Королева Польщі". Я перемогла! Це було неймовірно, адже я була першою українкою. У фіналі я заспівала українську народну пісню. Відтоді почався мій музичний шлях", - розповіла Катерина.

Козлова виконала на сцені "Голосу країни" пісню американського співака Jesse McCartney - Bleeding Love. Спочатку червону кнопку натиснув Артем Пивоваров, чому Катерина неабияк зраділа. Другою розвернула крісло Надя Дорофєєва. Хоч тренерка розуміла, яку команду обере учасниця, але все ж таки спробувала поборотися.

"Я почула, як ви зраділи, коли до вас повернувся Артем. Я навіть думала, що немає сенсу повертатися. Але я все одно дуже хочу, звичайно, щоб ви обрали мене", - прокоментувала Дорофєєва.

Тим часом Артем Пивоваров заявив, якщо Катерина не обере його команду, то це просто розіб'є йому серце. Учасниця довго вагалася. Однак, ймовірно, щоб не розбивати Артему Пивоварову серце, обрала його своїм наставником.

Дивіться "Голос країни" щонеділі о 21:00 на телеканалі "1+1 Україна".

Читайте також:

  • "Голос країни-13": співачка-початківиця приголомшила потужним вокалом та розвернула усі крісла
  • Артистка оркестру ЗСУ зухвало виконала хіт Руслани і змусила тренерів "Голосу" аплодувати стоячи
  • Зірка "Кухні" з Вінниці, путініст Векслер, силоміць перевіз з Києва до РФ матір, яка підтримує Україну

Джерело