Щойно на телеканалі "1+1 Україна" розпочався останній епізод "сліпих прослуховувань". Першою на сцену дивувати тренерів вийшла співачка-початківиця із Ніжина Ізабелла Іващенко.

21-річна учасниця проєкту нині живе у Великій Британії, куди вона вимушено поїхала через повномасштабну війну. За кордоном Ізабелла не хотіла сидіти, склавши руки, тож вигадала спосіб, як прославляти Україну. Дівчина разом з іншою співачкою організувала дует, записала авторські пісні та почала давати концерти.

"Коли я переїхала до Великої Британії, я зустріла музикантку зі Львова Марію. Ми подумали, що ми можемо зробити, як музиканти, в іншій країні, щоб допомогти більше розповсюджувати інформацію про Україну. Ми тижнями не виходили з кімнати та створювали програму "Звук України", робили презентацію, писали пісні англійською та українською мовами. Ми мали вже близько 30 концертів в маленьких селах та містечках Британії", - поділилася учасниця.

На "Голосі країни" Ізабелла виконала трек британського співака Сема Райдера - Spaceman. Тренери були настільки приголомшені потужним вокалом учасниці, що всі чотири натиснули червону кнопку та почали вмовляти її обрати саме їхню команду.

"Я в захваті від вас, я в захваті від вашої енергії. Ви говорите про те, що ви хочете стати артистом. Я знаю, що це таке – проходити нелегкий тернистий шлях. Я зробив себе сам, я можу вам допомогти в цьому ще більше", - сказав Артем Пивоваров.

Сама ж Ізабелла зізналась, що не очікувала, що всі тренери розвернуть свої крісла. Вислухавши всіх зіркових наставників, учасниця пішла до команди Артема Пивоварова.

Дивіться "Голос країни-13" щонеділі на каналі "1+1 Україна" о 21:00.

Читайте також:

  • Зірка "Кухні" з Вінниці, путініст Векслер, силоміць перевіз з Києва до РФ матір, яка підтримує Україну
  • Володимир Остапчук похизувався 23-річною дружиною топлес у ліжку
  • Зірка "Маски-шоу" Борис Барський, ледь стримуючи сльози, розповів, як пережив смерть 25-річного сина

Джерело