Поборотися за участь у проєкті прийшла донька священника, 20-річна Вероніка Мартинюк.

На початку повномасштабної війни вокалістка створила хор. Однак Вероніка більше мріє стати саме сольною співачкою. Учасниця проєкту переконана, що "Голос країни" допоможе їй втілити мрію у життя.

"Хор завжди буде зі мною, я завжди буду його підтримувати, завжди буду допомагати. Хочеться реалізуватися, як сольна артистка. Я думаю, що мені це вдасться", - поділилася Вероніка.

Учасниця

На сцені шоу Мартинюк виконала українську колядку "Роди, Боже, жито". Тренери були приголомшені унікальним народним голосом учасниці. Артем Пивоваров та Іван Клименко розвернули свої крісла, адже лише в їхніх командах були вільні місця. Вероніка не очікувала, що їй доведеться обирати між двома тренерами.

"Я не думала, що мені доведеться обирати. Насправді з одного боку я дуже щаслива, а з іншого – дуже складний вибір. І Артем, і Іван для мене є прикладом в музиці, прикладом в продюсуванні. В Артема взагалі зашквал енергії. Я говорила, що я для нього занадто спокійна. Він до мене ніколи не повернеться. Знаєте, завжди потрібно йти за покликом свого серця. Я оберу Артема", - прокоментувала вокалістка.

Врешті, Вероніка Мартинюк стала останньою учасницею у команді Артема Пивоварова.

Дивіться "Голос країни-13" щонеділі о 21:00 на каналі "1+1 Україна".

Читайте також:

  • Артистка оркестру ЗСУ зухвало виконала хіт Руслани і змусила тренерів "Голосу" аплодувати стоячи
  • "Голос країни-13": "Королева Польщі" ледь не розбила Артему Пивоварову серце
  • "Голос країни-13": співачка-початківиця приголомшила потужним вокалом та розвернула усі крісла

Джерело