Вищий антикорупційний суд ухвалив рішення у справі за другим позовом Міністерства юстиції України про застосування санкцій щодо колаборанта Володимира Сальдо. Про це повідомляє пресслужба міністерства. 

«10 листопада 2023 року ВАКС рішенням у справі 991/9596/23 задовольнив другу позовну заяву Міністерства юстиції України про застосування до Сальдо В.В. – колишнього члена проросійської партії «Опозиційна платформа – За життя», депутата Херсонської міської ради, що долучився до колабораціонізму з державою-агресором після окупації Херсона військами РФ під час повномасштабного вторгнення в Україну – санкції стягнення активів в дохід держави», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що рішенням суду в дохід держави стягнуто активи, що належать Сальдо особисто, а саме – грошові кошти у розмірі 74 282 грн, 319,88 дол. та 1 174 євро, що зберігаються на особистих рахунках підсанкційної особи.

ВАКС дозволив конфіскацію нових активів Сальдо та його доньки

«Крім того, вказаним рішенням було стягнуто активи, якими Сальдо володіє опосередковано, через доньку Сальдо Ірину Володимирівну, а саме корпоративні права у Публічному акціонерному товаристві Проєктно-будівельна фірма «Херсонбуд» у розмірі 8,5% від загальної кількості акцій підприємства», – додають в пресслужбі.

Джерело