З них у 175 — підтвердили COVID-19.

Упродовж 6-12 листопада на Івано-Франківщині зареєстрували майже шість тисяч випадків захворювання на ГРВІ.

Про це Суспільному розповів начальник відділу епідеміологічного нагляду, спостереження та профілактики інфекційних захворювань обласного центру контролю та профілактики хвороб Всеволод Кушнірук.

Упродовж тижня на Івано-Франківщині зареєстрували майже шість тисяч хворих на ГРВІ

“Найвища кількість захворювань може спостерігатися на початку зимових місяців, можливо, у грудні. Може фіксуватися ріст захворюваності у лютому і в березні — у цих місяцях ми фіксуємо підвищення рівня захворюваності на ГРВІ”, — говорить Всеволод Кушнірук.

9 листопада на сайті Міністерства охорони здоров’я написали, що Івано-Франківщина – у четвірці областей, де зафіксували найбільше хворих.

Лікарка-терапевтка Івано-Франківської міської поліклініки № 1 Тетяна Сем’янчук розповідає, що впродовж останніх семи днів приблизно на 15-20% зросла кількість її пацієнтів із симптомами застуди, грипу та COVID-19 у порівнянні з попереднім тижнем.

“Щодня до лікаря-терапевта звертаються чотири-шість пацієнтів з такими симптомами. Я бачу, що збільшилася кількість пацієнтів. Здебільшого це — грип, застуда. Найперше — ми пропонуємо вакцинацію проти грипу. Кожен пацієнт може звернутися до свого сімейного лікаря, який дасть скерування на вакцинацію”, — каже Тетяна Сем’янчук.

Упродовж тижня на Івано-Франківщині зареєстрували майже шість тисяч хворих на ГРВІ

Джерело