Німецькі та франківські хірурги у добровольчому шпиталі «Брасс» провели надскладні операції для військових.

Міжнародна співпраця госпіталю та хірургів, ортопедів-травматологів, професорів Мюнхенського медичного університету дозволила провести складні реконструктивні операції для військовослужбовців з України, йдеться на сторінці Першого Добровольчого Хірургічного шпиталю “Брасс”.

Це стало можливим завдяки співпраці з Маркусом Фоєрокером та його фондом “Вайзедар”.

Протягом трьох днів німецькі хірурги разом з хірургами з Івано-Франківська успішно виконали п’ять реконструктивних операцій пацієнтам з тяжкими кістковими та судинними ушкодженнями.

У ході місії німецьких хірургів у шпиталь “Брасс” двом пацієнтам вдалося врятувати кінцівки від ампутацій.

«Ця співпраця є дуже важливою для нас, оскільки ми стикаємося з рідкісними випадками військових поранень, які вимагають високого рівня спеціалізованого лікування. Німецькі професори мають великий досвід у роботі з аналогічними випадками в інших країнах, що є безцінним для нашого госпіталю», – зазначив директор госпіталю Станіслав Онищук.

Через пів року фахівці з Мюнхена планують повернутися для проведення нових операцій та обміну досвідом з українськими лікарями.

Німецькі та франківські хірурги провели надскладні операції для військових. ФОТО Німецькі та франківські хірурги провели надскладні операції для військових. ФОТО Німецькі та франківські хірурги провели надскладні операції для військових. ФОТО Німецькі та франківські хірурги провели надскладні операції для військових. ФОТО Німецькі та франківські хірурги провели надскладні операції для військових. ФОТО Німецькі та франківські хірурги провели надскладні операції для військових. ФОТО Німецькі та франківські хірурги провели надскладні операції для військових. ФОТО Німецькі та франківські хірурги провели надскладні операції для військових. ФОТО

Джерело