П’ять жителів Полтавської області загинули під час захисту України від російського вторгнення. Це Віталій Брагін, Анатолій Кошель, Юрій Губренко, Олег Роменський та Павло Іваненко. Загиблий воїн Віталій Брагін

Віталій Брагін проживав у селі Бутенки Полтавського району. 28-річний воїн мав звання матрос. Він отримав поранення під час виконання бойового завдання біля села Кринки Херсонської області. Через це він помер 25 листопада у військово-медичному центрі Південного регіону. Про це Суспільному повідомив речник Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін.

Як розповіли Суспільному у Білицькій селищній раді, у військового лишилися, зокрема, двоє дітей. Дата прощання поки не відома.

Загиблий воїн Анатолій Кошель

Іще один воїн із Білицької громади ― Анатолій Кошель. Старший солдат поліг 24 листопада. Це сталося внаслідок мінометного обстрілу біля міста Авдіївка на Донеччині. Чоловік народився 1971-го року народження, розповів Суспільному Роман Істомін.

П’ятеро бійців із Полтавщини загинули на війні з РФ

Коли саме з бійцем влаштують прощання, поки не відомо. У нього лишилася, зокрема, дружина, розповіли Суспільному у Білицькій селищній раді.

Загиблий воїн Юрій Губренко

Юрій Губренко з Решетилівської громади мав звання сержант. За словами речника обласного ТЦК та СП Романа Істоміна, загинув воїн 21 листопада. Це сталося під час виконання бойового завдання біля села Павлівка Донецької області. Чоловікові було 44 роки.

Як повідомила на своїй Facebook-сторінці голова громади Оксана Дядюнова, проживав Юрій Губренко у місті Решетилівка, захищав Україну від 1 березня 2022-го року. Служив на посаді оператора відділення розвідувального взводу. Прощання із бійцем запланували на 28 листопада, його поховають на Алеї Слави центрального кладовища.

Загиблий воїн Олег Роменський

Захисникові України Олегу Роменському був 21 рік. Він проживав у селі Єрки Миргородської громади. Загинув 25 листопада біля села Синьківка Харківської області. Це сталося внаслідок мінометного обстрілу, розповів Суспільному Роман Істомін.

Як розповів Суспільному секретар Миргородської міської ради Олександр Гуржій, у бійця лишилися, зокрема, батьки та сестра. Дата прощання з Олегом Роменським поки не відома.

Загиблий воїн Павло Іваненко

Павло Іваненко з Кременчука мав звання солдат. Як розповів Суспільному речник обласного ТЦК та СП Роман Істомін, воїн отримав поранення на війні з Росією, а 17 листопада помер у шпиталі міста Київ. Павлові Іваненку було 53 роки.

Речниця Кременчуцької міської ради Юлія Перепелятник Суспільному розповіла, що прощання з бійцем запланували на 28 листопада. До війська Павло Іваненко долучився 28 липня 2023-го року. Служив стрільцем-снайпером механізованого батальйону. У нього лишилися, зокрема, мати та син.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Джерело