Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук спростував інформацію про начебто напруженість між керівництвом України та вищим військовим командуванням. Депутат назвав це "чутками".

Про це спікер парламенту заявив у інтерв’ю Politico.

Так, Стефанчук запевнив, що "ніколи не було жодного випадку напруженості між політичним і військовим керівництвом (України – ред.)".

У Раді зробили заяву про

За словами політика, Росія використовує інсинуації задля розколу України після початку свого повномасштабного вторгнення. Стефанчук наголосив, що чутки про начебто розбрат поширюють "російські канали", і назвав їх "російською пропагандою".

У матеріалі видання нагадали слова президента України Володимира Зеленського про кілька пережитих ним замахів з боку Кремля. Автори статті звернули увагу, що відповідно до Конституції України, у разі смерті президента його має замінити голова Верховної Ради.

Стефанчук висловив переконання, що саме Зеленський приведе Україну до перемоги.

"Я точно знаю, що президент Зеленський буде президентом нашої перемоги. І я просто хотів би бути спікером перемоги", – сказав голова ВР.

Нагадаємо, нещодавно в одному з інтерв’ю західним ЗМІ Зеленський звернувся до українських військових і закликав їх не втручатися у політику, бо "це величезна помилка".

Читайте також:

  • Війна зайшла у "глухий кут": Зеленський прокоментував нашумілу заяву Залужного
  • Данілов заявив, що Росія активізувала в Україні мережу шпигунів: яка мета ворога
  • Переговори з Росією: як внутрішня гризня в Україні штовхатиме Захід до поступок Путіну

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело