29 листопада 2023 року президент Володимир Зеленський відвідав Херсонську область та ознайомився з планами будівництва захисних споруд та укриттів в обласному центрі.

Про це повідомляється на сайті Глави держави.

Президент оглянув найбільше укриття в Херсоні, розраховане на 250 людей.

"Голова Херсонської ОВА Олександр розповів про ремонт та реконструкцію укриттів у регіоні: встановлення вуличних укриттів, габіонів, фортифікаційних та інженерних споруд та плани продовжити будівництво бомбосховищ у школах і дитсадках. А також про захист об’єктів критичної інфраструктури", — йдеться на сайті Глави держави.

Президент Зеленський ознайомився з планами будівництва захисних споруд та укриттів в Херсоні

Також президент ознайомився з проєктом будівництва підземного перинатального центру, у якому планують обладнати пологове та післяпологове відділення, операційні зали й палати інтенсивної терапії. Їх обладнають новітнім медичним обладнанням.

Окрім цього, у місті заплановано побудувати підземну міську клінічну лікарню із сучасними операційними та реанімаційним блоком, палатами інтенсивної терапії.

"Під час відвідання укриття Главі держави передали чумацьку ікону, а також презентували ювілейну монету, присвячену річниці деокупації Херсона", — повідомляється на сайті.

Новина доповнюється...

Джерело