1 грудня в громадах області повідомили, що у боях з російськими військами загинули ще четверо бійців з Волині: Олександр Хомич, Андрій Лукашук, Віталій Рябчук і Андрій Чумак. Олександр Хомич

На території Іваничівської тергромади оголосили дводенну жалобу у зв'язку із загибеллю військовослужбовця Олександра Хомича.

Боєць був родом із села Лугове. 2 грудня в рідному селі захисника відбудеться прощання і чин похорону.

Андрій Лукашук

29 листопада поблизу села Синьківка Куп’янського району на Харківщині загинув військовослужбовець Андрій Лукашук. Бійцю було 45 років.

Втрати Волині: сповістили про загибель ще чотирьох військовослужбовців

Як повідомили у Ковельській міській раді, Андрій Лукашук служив у війську з вересня 2022 року. Дату прощання обіцяють оголосити пізніше.

Віталій Рябчук

Про втрату також повідомили у Колодяжненській громаді — 12 листопада під час штурмових дій у районі населеного Першотравневе Харківської області загинув Віталій Рябчук.

Полеглому захиснику із села Волошки було 26 років, він служив радіотелефоністом розвідувального відділення. В громаді оголосили триденну жалобу.

Андрій Чумак

Жалобу також оголосили у Голобській громаді. Там повідомили, що під час виконання бойового завдання на передовій загинув боєць Андрій Чумак.

Коли та де поліг захисник там не уточнюють. "Найдобріший з усіх, кого я знала й знаю. Завжди привітний, усміхнений та готовий допомогти. До останнього вірила, що ти живий", — зазначила одна із дописувачок під повідомленням про загибель Андрія Чумака.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Джерело