Ексклюзивний коментар авторки восьми голів у ворота Казахстану.

Коментар: Сергій Цукіло

Жіноча збірна України з гандболу вперше за 18 років кваліфікувалася до основного раунду чемпіонату світу. Подолати попередній раунд дозволила розгромна перемога над Казахстаном — 37:24.

Після двох поспіль поразок — від Бразилії (20:35) та Іспанії (20:32) — команда Віталія Андронова реабілітувалася впевненою перемогою в третьому турі. Однією з найкращих гравчинь матчу стала права крайня Мілана Шукаль, авторка восьми голів "синьо-жовтих".

До третього туру Шукаль забивала на чемпіонаті лише одного разу — у ворота іспанок. Звання топбомбардирки українок проти Казахстану гандболістка розділила з Юлією Андрійчук.

Про налаштування на вирішальний матч попереднього раунду Шукаль розповіла в ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт.

Як пройшов матч із Кахастаном: "Настрій був бойовий. Були налаштовані лише на перемогу, інших варіантів не було. Хотіли лише перемогти. У перших двох іграх у мене не дуже виходило, але так буває. Просто не пішло, а зараз я дуже налаштувалася, команда підтримала, тренер так само дав правильний настрій збірній — забивати, стояти".

"Найголовніше було — вибігати у відрив і відстояти, не пустити кут на вхід. Не дуже впоралася, але тим не менш. Проте ми чимало пробігали, на переході багато забили та й позиційно також".

Про тиск очікувань від збірної України: "Відповідальність велика, через це було психологічно важко. Але дівчата й тренери дуже підтримують — всі мене й себе налаштували. [Проти Казахстану] вже не було того страху — впевнено йшла на ворота. Була більш рішучою. У наступних іграх теж хочеться перемогти, тому лише вперед". Збірна України на ЧС-2023: що далі? "Синьо-жовті" в середу, 6 грудня, розпочнуть виступи в основній частині чемпіонату. Свої матчі команда продовжить проводити в данському Фредеріксгавні. Суперницями українок у наступних матчах стануть три найкращі команди групи H: Нідерланди, Чехія та переможниці пари Аргентина — Конго. До основного раунду чемпіонату світу українки пройшли вперше з 2005 року. Відтоді двічі команда закінчувала виступи на попередній стадії змагань (2007, 2009).

Джерело