Відома блогерка Аліна Шаманська звинуватила співачку та блогерку Анну Трінчер у тому, що вона вкрала її ідею з подкастом.

У сторіз своєї сторінки в Instagram Шаманська розмістила колаж, на якому зображений кадр з її програми та кадр з нового проєкту Трінчер. Як зазначили прихильники Аліни, у Анни такий самий як і в Шаманської дизайн студії - два крісла, мікрофони, встановлені на столі, книжкова полиця на задньому тлі та навіть неонова вивіска з назвою проєкту:

"Направду, дійсно не планувала давати жодних коментарів, а просто продовжувати якісно виконувати свою улюблену справу. Найменше у такий важкий для країни період хочеться влаштовувати срачі та розбірки. Дам лише один коментар: Я вітаю Аню та її креативну команду з запуском свого подкасту", - написала у фотоблогу Шаманська.

Анна Трінчер потрапила в скандал: Аліна Шаманська звинуватила зірку у крадіжці

Шанувальники Аліни були більш емоційними у своїх висловлюваннях. Їх обурило, що Трінчер надихнулася ідеєю Шаманської:

  • Здається, Анна Трінчер "злизала" у вас не лише напрям підкасту, а і колір і стиль вивіски
  • 100% оформлення, кімната, навіть надпис
  • От я шокована "новим шоу", яке саме "вигадала"... Це ж, бляха, аналогія вашого! Лише замість зірок експерти, але ж і у вас теж є експерти

Зазначимо, сама Анна Трінчер поки ці звинувачення у плагіаті ніяк не прокоментувала.

Нагадаємо, нещодавно Анна Трінчер розповіла, що готує до випуску авторський проєкт під назвою "Не ідеальна я". У ньому артистка разом з психологом допомагатиме шанувальникам розібратися в собі у складні періоди та боротися зі стереотипами, яке нав’язує нам суспільство.

Читайте також:

  • Ігор Кондратюк прокоментував скандали навколо alyona alyona зі зборами та дуету з російським гуртом
  • 60-річний Бред Пітт вперше вийшов у світ з молодшою на 30 років коханою
  • 42-річна Лілія Ребрик у червоному сексі-луці знялася на останніх місяцях вагітності

Джерело