Відома українська співачка Оля Цибульська завжди намагається заперечувати якісь чутки про себе, особливо про інтимні стосунки з іншими зірками, зокрема, зі скандальним артистом Dzidzio.

Зараз на Youtube-каналі "Люкс.ФМ" з'явився випуск шоу під назвою "Чат дівчат", у якому артистка також взяла участь. Головною темою цієї 30-хвилинної розмови стало те, чи можна бути коханкою та чи були дівчата, присутні у залі, коханками. Адже нібито через Цибульську родина Михайла Хома розпалася.

Оля Цибульська відверто зізналася, чи була вона коханкою Дзідзьо:

Оля Цибульська відверто зізналася, чи була вона коханкою Дзідзьо:

Але Оля наголосила, що насправді вони лише друзі, які можуть дозволити собі відверті жарти на публіці та підколювати один одного. 

"Ми знаємо один одного і можемо підколювати і притиснути один одного. Те, що відбувається на сцені – це вистава. Потім закінчується пісня або зйомка кліпу, і все – ця історія, яку ми транслюємо для людей як історію стосунків, вона закінчується", - заявляє співачка.

Однак, на думку Цибульської, такі відверті жарти на людях серед шоу-бізнесу могли турбувати її чоловіка, адже нічого конкретного спростувати було неможливо.

Оля Цибульська відверто зізналася, чи була вона коханкою Дзідзьо:

Так що співачка ще раз підкреслила, що між нею та Dzidzio ніколи не було інтимних стосунків, незважаючи на роки чутки, що ходять. Вона сподівається, що тепер їй повірять.

Джерело