З початком повномасштабного вторгнення багато політиків зникли з медійного простору. Зокрема, українці перестали чути про Надію Савченко, лідера партії Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олега Тягнибока та Дмитра Яроша. Однак, Фабрика новин, розповідає, де ж ці політики зараз.

У жовтні 2034 року заступник голови партії ВО "Свобода" Андрій Іллєнко в інтерв'ю Українській правді повідомив місце знаходження свого колеги.

"Олег Тягнибок із перших днів знаходиться у складі ЗСУ(до речі, як і його брат). Він знаходиться в структурах, які займаються організацією сил супротиву. У Будь-якому разі він залучений у всі ці процеси. До речі, його син теж служить (у Національній гвардії)", - каже він.

Куди поділись Тягнибок, Ярош та Савченко: що зараз відомо про відомих політиків

Те ж саме можна сказати про Надію Савченко. З перших днів повномасштабного вторнення вона служить у Збройних силах України. Однак, не афішує, чим займається і де саме знаходиться. 

Оскільки українці сильно цікавилися особою Савченко, вона записала для них відео у Тік-ток:

"Читаю коментарі, де люди запитують, чому я не показую, як воюю. Якщо я буду показувати як я воюю - перша мішень автоматично стаю я, друга - люди біля мене".

Куди поділись Тягнибок, Ярош та Савченко: що зараз відомо про відомих політиків

Щодо політика і засновника Правого сектору Дмитра Яроша, то він так само захищає Україну. Ярош очолює Укранську добровольчу армію, яку створив самостійно у 2015 році. Його, як і колегу Савченко, теж час від часу можна побачити у соцмережах.

Останні новини України:

Грошова допомога тим, хто постраждав від ракетної атаки: хто та де може отримати виплати

Знищено великий десантний корабель рф: офіційні подробиці та чим був особливий "Цезар Куніков"

"Не тільки над Україною": експерт здивував прогнозом, як швидко підсилити роботу ППО

Джерело