Актуальні дані

Ураганний вітер та спека до +15: синоптик Діденко приголомшила прогнозом

Прогноз погоди в Україні у неділю, 25 лютого
В Україні буде досить тепло, як для такої пори року. Однак буде дуже вітряно. Чи варто чекати на опади, повідомила синоптик Наталка Діденко у прогнозі погоди, опублікованому на її Facebook-сторінці.

На вихідних Україна буде однією з країн Європи, де буде найтепліше. Температура повітря у більшості областей України, як і в суботу, становитиме +10…+15, у східних областях буде трохи свіжішою – +5…+9.

Оскільки у країні буде високий атмосферний тиск, опадів не прогнозується. Але при цьому залишається небезпека через сильний вітер. Подекуди прогнозуються штормові пориви до 15-22 м\с. У Києві опадів не буде, варто побоюватись сильного вітру. Температура очікується до +10.

Діденко поділилася, що на новому робочому тижні температура буде трохи нижчою, тобто буде свіжішою. Але вона не прогнозує холодів. Крім того, опадів синоптик також не обіцяє.

Забігаючи наперед, першого дня календарної весни 1 березня Діденко теж не обіцяє опадів. При цьому буде вітряна погода аж до 4 березня. У перший день весни варто очікувати температуру +4…+9.

Синоптик Наталія Птуха в інтерв’ю для радіо NV поділилася, що в Україні погода стає теплішою з кожним днем ​​і відчувається швидкий прихід весни.

Вона також прогнозує, що на початку березня погодні умови будуть схожі на ті, які є зараз. Буде дещо більше прояснень, антициклон дещо посилиться до середини наступного тижня.

При цьому синоптик не виключає, що нічна температура може навпаки трохи знизитися в більшості регіонів, навіть у західних областях. У денні години все ж таки буде плюсова температура, але вже не така висока. Птуха також спрогнозувала, що після 5 березня може бути певне зниження температури.

Джерело