Синоптик розповів українцям про те, яка погода очікується у країні наприкінці лютого та на початку березня. За словами фахівця, природа порадує мешканців України теплом та відсутністю значних опадів.

Тепло і без опадів: синоптик розповів про погоду наприкінці зими та на початку весни

Тепло і без опадів: синоптик розповів про погоду наприкінці зими та на початку весни – today.ua
Метеоролог та кандидат географічних наук Ігор Кібальчич поділився прогнозом погоди на останні дні зими та перші дні весни. За його словами, вони будуть теплими, але наприкінці тижня очікується невелике зниження температури повітря.

29 лютого
За словами експерта, у цей день буде сухо та сонячно, хоча у західному регіоні очікується туман у ранковий та вечірній час. Вітер південно-східний від 5 до 10 метрів за секунду. Стовпчики термометрів покажуть від -4 до +1 градуса Цельсія вночі та від +3 до +8 градусів вдень. Але на Закарпатті буде значно тепліше – до +17 градусів. Температура повітря прогріється і в інших західних, а також південних регіонах: вдень від +8 до +13 градусів, вночі від +1 до +6 градусів.

1 березня
У п’ятницю синоптик прогнозує малохмарну та теплу погоду. Температура повітря по всій території країни коливатиметься від +7 до +12 вдень та від -1 до +4 градусів вночі. І лише на Закарпатті та в Криму буде від +12 до +17 градусів. Опадів у цей день не варто очікувати.

2 березня Ще один теплий та сухий день в Україні. Вночі термометри покажуть від -2 до +3 градусів за Цельсієм, а вдень від +6 до +11 градусів. Але у південних та західних регіонах буде на два градуси тепліше. Вітер східний від 5 до 10 метрів за секунду.

Джерело