“В ці області пре аномальна погода, прогноз сколихнув навіть синоптиків”: чи накриє Україну мороз у -21 градус і снігопад?

“В ці області пре аномальна погода, прогноз сколихнув навіть синоптиків”: чи накриє Україну мороз у -21 градус і снігопад?

Завтра починається весна, однак українцям все одно слід залишатися пильними, адже погода може залишатися вкрай непередбачуваною. Наразі передбачається аномальне тепло.

Як інформує “ОМР”, середня багаторічна середня місячна температура повітря в березні становить близько 1 тепла. Проте бувають значні коливання температури по роках від 4-5 тепла до 9-11 морозу.

Абсолютний максимум температури повітря в березні становив 19-21 тепла, абсолютний мінімум – 31-37 морозу.

Як сповіщає “Інформатор”, у п’ятницю, 1 березня, в Україні буде мінлива хмарність. Про це повідомляє Укргідрометцентр. Синоптики прогнозують, що весна прийде в Україну із сонцем, сухою погодою та чудовим теплом. Наші пращури помітили, що ясне небо протягом дня – до теплого березня.

Синоптики в Укргідрометцентрі повідомляють, що опадів в Україні не буде. Вночі та вранці на Правобережжі місцями туман. Вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі від 3° тепла до 2° морозу (у східних областях 1-6° морозу), вдень 6-11° тепла. У західних областях та в Криму вночі 0-5° тепла, вдень 12-17° (в Карпатах 4-9° тепла).

На Київщині весна розпочнеться із пташками та сонцем. Вночі та вранці місцями по області тумани. Вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі від 3° тепла до 2° морозу, вдень 6-11° тепла. У Києві вночі 0-2° тепла, вдень близько 10°.

Як інформує “ye.ua”, за прогнозом Українського Гідрометеорологічного центру, середня місячна температура повітря в Україні в перший місяць весни становитиме 1-7 градусів тепла, що на 1-2 градуси вище за норму. На Хмельниччині, за прогнозом Хмельницького обласного центру з гідрометеорології, середня місячна температура становитиме 3,7 градуси тепла, що на 1,5 градуси вище за норму. Щодо опадів, то очікується, що їхня кількість буде в межах норми.

Вже перші дні березня будуть доволі теплими, адже прогнозують до 12 градусів вище нуля вдень, а вночі, в середньому, 5 градусів з позначкою “плюс”. Утім, наступного тижня температура повітря буде поступово спадати. Зокрема, 8-10 березня вдень може бути не вище 5 градусів тепла, а вночі прогнозують до 2 градусів морозу. Крім цього, можливі й опади.

Із 11 по 24 березня погода нагадуватиме про те, що весна ще доволі рання. Тож вночі стовпчики термометрів коливатимуться в межах 2-4 градусів тепла, а вдень – від 5 до 8 градусів вище нуля. Також у цей період прогнозують дощі.

Наприкінці березня, за прогнозами ресурсів “Accuweather” та “Meteofor”, стане трохи тепліше. Нічна температура повітря може досягати позначки в 5-6 градусів тепла, а денна – 10-11 градусів вище нуля. Утім, дні будуть хмарними, і періодично дощитиме.

Джерело