Нардепи Комітет ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки пишуть про розгляд законопроєкту про проходження військової служби, мобілізацію та військовий облік (#10449). Пишуть детально, коментують, говорять з поважним виглядом та представленням, наче три дні дійсно триває розгляд. Насправді ж – не триває.

Про це написала народна депутатка Мар'яна Безугла. 

"Здійснювати стільки перегону повітря – це мистецтво!"

За словами нардепки, досі не дійшли до конкретних правок. А їх – 4195.

"Колеги мужньо обговорюють "теми" законопроєкту, потім голосують за ці "теми" і далі обговорюють. Це ноу-хау голови Комітету О. Завітневича. Наприклад, іде філософська бесіда, як надавати якусь відстрочку, але конкретні правки не розбираються! Вражена мужністю народних депутатів, здійснювати стільки перегону повітря – це мистецтво!", – зазначила вона. 

Якщо так далі будуть розвиватися події, переконана Безугла, то ми не отримаємо розгляд і за місяць. Отже, не отримаємо підготовлені відповіді щодо того, коли можна відпустити мобілізованих з 2022, які ротації, рекрутинг, військовий вишкіл, правила призову тощо", – пише народна депутатка.

Безугла стверджує, що комітет взагалі має не один такий "успішний" кейс пафосного заговорювання реформ. Зокрема, вона пригадала:

  • реформу СБУ,
  • новий закон про державну таємницю,
  • військову поліцію,
  • нові статути ЗСУ тощо.

В Комітеті понад 200 не розглянутих основних законопроєктів і більше ніж 500 додаткових. Їх просто ігнорують.

"Цей треш наростає, але «слона в кімнаті» не видно? Ну і Мар'яну намагалися булити за правду. Майже всі. Кому від цього вигода? Тільки росіянам. І немалій кількості народних депутатів, вочевидь. Говорили-балакали. Комітет національної безпеки, оборони та розвідки країни, яка перебуває у найбільшій війні з часів Другої світової. Безвідносно до фракційної приналежності. 20 нардепів", – зауважила скандальна нардепка.

Вона додала, що "зазначила всі ризики", домоглася формату зі стенограмою засідання, щоб це фіксувалося. Та наразі майже не бере участі в цьому, поки не "перейдуть до конкретних правок".

Раніше Безугла “наїхала” на колегу по парламенту.

Читайте також:

  • Безугла потролила Пашинського “світлинами радості” та збурила Мережу (фото)
  • Безугла рознесла законопроєкт про мобілізацію і залишила засідання комітету Ради
  • Безугла зробила допис про останній день перед вторгненням РФ: як відреагувала Мережа

Джерело