Ще один астролог спрогнозував закінчення війни в Україні. Він назвав точний місяць та рік, коли наша країна зможе перемогти російських окупантів.

Астролог спрогнозував закінчення війни в Україні: названо рік

Астролог спрогнозував закінчення війни в Україні: названо рік – today.ua
Усіх українців турбує питання “коли закінчиться війна”. Багато провісників активно дивляться в майбутнє чи роблять розклади на картах, щоб дізнатися дату цього важливого моменту. І астролог Алакх Ніранжан вважає, що на перемогу України над російськими загарбниками варто очікувати вже восени 2024 року.

За його словами, вже наприкінці весни Збройні сили України матимуть шанс провести успішний контрнаступ. А після цього можуть розпочатися переговори з країною-агресором, які в результаті й призведуть до закінчення війни.

“Дуже спекотним буде кінець травня-червня, можливо, липень. Але після цього або в цей час розпочнуться переговори, які призведуть до того, що у вересні бойові дії буде завершено”, – заявив Алакх Ніранжан.

Астролог вважає, що глава Кремля усвідомить крах економіки своєї країни. Або Америка перед виборами почне наполягати на переговорах.

Джерело