1 березня припадає на період такого знаку Зодіаку як Риби (19 лютого – 20 березня) – багатогранного, мінливого, як і його водна стихія. В цьому матеріалі розповімо вам більше про загадкову особистість народжених у березні, 1 числа, їхні сильні та слабкі сторони, та поведінку в різних сферах життя.

Народжені 1 березня: хто ці люди та що обіцяють зірки їхньому знаку Зодіаку

А якщо ви належите до цього зодіакального знаку — РБК-Україна (проєкт Styler), з посиланням на ZodiacSign.com, розповість, які сюрпризи приготувала доля.

Риси народжених 1 березня
З ясністю в їхньому планетарному ряді, кожна людина, народжена 1 березня, проведе своє життя в пошуках правди. Хоча Риби часто асоціюються з нещирістю та туманом таємничості, ці люди вміють розбиратися в тумані інших.

Їхній головний талант криється в здатності відчувати, куди приведе життєвий шлях, розуміти наслідки певного вибору.

Вираження емоцій та вміння любити
Представники Риб, народжені 1 березня, палко вірять у кохання, їм завжди є до чого прагнути та з ким рости разом. Навіть спілкування з близькими людьми формує їх та допомагає переосмислити досвід.

Для народжених 1 березня напрочуд важливі моральні цінності, тому ці люди зроблять все можливе, аби бути вірними та відвертими. Це, як і їхня щира віра та підтримка коханої людини, робить з них чудових партнерів.

У чому вони досягають успіху
Людина, народжена 1 березня, є чудовим лідером, якщо вона знає мету. Вони амбітні візіонери, які прагнуть створювати нове, і їм, для справжнього розквіту, потрібно відчувати контроль. Вони є вчителями та гуру, тими, хто готовий поширювати віру і давати знання.

Позитивні та негативні риси для народжених 1 березня
Оптимістичні, але реалісти, вони є голосом розуму серед Риб і знають, як бути орієнтиром для тих, хто потребує допомоги.

Проте, іноді вони не здатні відійти від незадовільних обставин, боячись загубитися і вийти із зони комфорту.

Хто народився 1 березня 1810 року народився Фредерік Шопен – польський піаніст і композитор, найбільш відомий як винахідник інструментальної балади. Він страждав від слабкого здоров’я, але зробив неймовірний внесок у світ музики. У 1858 році народилася Марія Відебек – шведська художниця по текстилю, ілюстраторка, яка створила близько 4000 малюнків фамільних гербів, а її текстильні та скляні роботи отримали нагороди на різних виставках. У 1948 році народився Василь Лящук – український перекладач, поет, лауреат щорічної Рівненької обласної літературної премії Світочів, лауреат літературної премії імені Валер’яна Поліщука. 1951 року народився Олег Головчак – український архітектор, спроєктував Тернопільський обласний краєзнавчий музей, інтер’єр палацу культури “Березіль” імені Леся Курбаса та інші житлові та громадські об’єкти.
У 1966 році народжений Зак Снайдер – кінорежисер, сценарист і продюсер, відомий своїми фільмами “300 спартанців”, “Ліга справедливості”, “Світанок мерців”, “Хранителі”, “Людина зі сталі”, “Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості” та іншими.
1969 року народився Хав’єр Бардем – іспанський актор, лауреат премії “Оскар”, відомий своїми ролями у фільмах “Старим тут не місце”, “Скайфолл”, “Поки не настане ніч”, “Пірати Карибського моря: Помста Салазара” та інших.
1987 року народилася Кеша Роуз Себерт, більш відома як Kesha – американська співачка, успіх якої розпочався у 2009 році, після участі в записі неймовірно популярного синглу “Right Round”.
У 1994 році народився Джастін Бібер – канадський співак і автор пісень, лауреат багатьох музичних нагород, перший артист, який перевищив 10 мільярдів переглядів відео на Vevo.
Гороскоп для Риб на початок весни
Рибам варто знайти час для відпочинку та духовного розвитку. Інтуїтивний підхід цього знаку допоможе подолати робочі складнощі, а в особистому житті може з’явитися нове джерело натхнення.

Джерело